Aplikacja MPT Taxi w Google Play

Aplikacja MPT Taxi w App Store

Obecnie panująca sytuacja związana z epidemią zakażeń koronawirusem stwarza wszystkim wiele niedogodności. Przypominamy zatem, że jedną z usług, świadczonych przez naszą korporację, jest dostarczanie przesyłek na terenie Warszawy. Skorzystanie z usług taksówkarza to niezawodny sposób na dostarczenie m.in.: paczek, zakupionej żywności czy dokumentów.

Sprawnie dostarczymy Twoją przesyłkę pod wskazany adres. Potrzebujesz pilnie dostarczyć przesyłkę na terenie Warszawy? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy doręczeniem Twojej przesyłki.

Jak zamówić dostawę przesyłki na terenie Warszawy?

·         telefonicznie pod numerem 19191,

·         za pomocą bezpłatnej mobilnej aplikacji dostępnej odpowiednio w sklepach Google Play lub App Store – po określeniu trasy przejazdu należy określić cechy Taxi, zaznaczając przycisk Przesyłka i kliknąć przycisk Zamów Taxi. Nasz pracownik Centrali Radio Taxi skontaktuje się z Klientem w celu uzgodnienia szczegółów dostarczenia przesyłki. Opłaty są ustalane indywidualnie.

 

Ponadto nie masz czasu lub chęci, by zrobić zakupy artykułów spożywczych na terenie Warszawy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zakupy na telefon! Nasi kierowcy pomogą Ci w zrobieniu niezbędnych zakupów oraz dostarczą je prosto pod Twoje drzwi. Usługę zakupów do domu realizujemy bez względu na porę dnia czy dzielnicę. Wystarczy tylko, że zadzwonisz do nas pod numer 19191, podasz listę zakupów, a my dowieziemy artykuły spożywcze w wygodny i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

W każdym przypadku umożliwiamy bezgotówkowy sposób zapłaty, bezkontaktowo i bezpiecznie.

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Masz jakieś wątpliwości lub chcesz o coś zapytać? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.