Aplikacja MPT Taxi w Google Play

Aplikacja MPT Taxi w App Store

Taxi MPT Warszawa to dobre miejsce dla osób otwartych, które lubią ludzi i jazdę samochodem. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy jako taksówkarz, sprawdź, jakie czekają Cię korzyści!

Stabilizacja
Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe jest najstarszą i najbardziej renomowaną korporacją taksówkarską w Polsce. Istniejemy od ponad 65 lat i w tym czasie zbudowaliśmy obszerną bazę klientów i zdobyliśmy zaufanie wielu pasażerów. Współpraca z nami wiąże się ze stabilnymi warunkami i ciągłością kolejnych zleceń, które są gwarancją pewnego zarobku.

Ciekawe zajęcie
Jako kierowca Taxi MPT masz możliwość poznawania nowych osób każdego dnia. Może zdarzyć się, że podczas kursu przeprowadzisz miłą rozmowę z pasażerem czy podniesiesz swoje kompetencje językowe. Kultura osobista z pewnością będzie mieć swoje odzwierciedlenie w ilości odbytych przejazdów. Podróż spędzona w przyjaznej atmosferze sprawi, że pasażerowie nabierają zaufania do danej firmy i chętnie korzystają z jej usług.

Praca w stabilnym i profesjonalnym zespole

Współpracując z nami poznasz także innych kierowców, z którymi będziesz mógł dzielić się doświadczeniami. Pozostaniesz również w stałym kontakcie z Centralą Radio-Taxi i innymi pracownikami MPT z pełnym poszanowaniem dla Ciebie oraz Twojej pracy.

 

Korzystne lokalizacje
Warszawa daje ogromne możliwości pod względem ilości przejazdów. Są jednak miejsca, w których znajduje się duża liczba pasażerów oczekujących na przejazd. Dlatego też Taxi MPT znajduje się w lokalizacjach, takich jak Lotnisko Chopina, Dworzec Centralny, Dworzec Zachodni, szpitale, obsługujemy również popularne kluby, teatry, hotele i restauracje.

Atrakcyjna taryfa i brak ukrytych kosztów
Każdy, kto podejmuje z nami współpracę, może mieć pewność atrakcyjnej taryfy za przejazdy, bez konieczności realizowania dyżurów czy grafików. Ponadto nie pobieramy opłaty bazowej za przestoje spowodowane chorobą, awarią samochodu lub inną sytuacją losową. Możesz skorzystać z urlopu! Dla nowych kierowców przygotowaliśmy także promocję – 50% bazy (aktualna promocja trwa do dnia 30.04.2019 roku)
. Organizujemy dla kierowców atrakcyjne KONKURSY!!!

Cenne doświadczenie
Kiedy podejmujesz pracę z pewnością chcesz się rozwijać, dlatego u nas możesz liczyć na bezpłatne szkolenia wstępne i doskonalące. Podczas kolejnych kursów zdobywasz cenne doświadczenie związane z obsługą klienta na najwyższym poziomie. Te umiejętności z pewnością przydadzą Ci się w pracy, ale również w życiu prywatnym.

Elastyczność i swoboda
Współpracując z Taxi MPT możesz wybrać, w jakich godzinach chcesz pracować. Od Ciebie zależy, czy będziesz jeździć w dzień czy w nocy, czy preferujesz pracę w weekend. Plan pracy układasz według własnych potrzeb i możliwości. Jeśli lubisz się wyspać, możesz pracować popołudniami lub wieczorem. Dobierz zatem godziny pracy tak, jak Ci wygodnie. Jeżeli chcesz mieć dodatkowe zajęcie, a co za tym idzie dodatkowy ZYSK, możesz współpracować w niepełnym wymiarze godzin.

Wynajem samochodu

Nie masz samochodu? U nas już od 49.99 zł brutto/1dzień możesz wynająć samochód, którym będziesz świadczył usługi taksówkowe.

 

Jeżeli chciałbyś zostać licencjonowanym taksówkarzem oferujemy pomoc w zorganizowaniu całego procesu uzyskania uprawnień taksówkowych…

Pomożemy Ci przejść całą procedurę związaną z uzyskaniem uprawnień m.in. w zakresie ukończenia szkolenia oraz zdania z wynikiem pozytywnym egzaminu z zakresu transportu drogowego taksówką osobową na terenie m.st. Warszawy.  

U nas możesz zostać profesjonalnym TAKSÓWKARZEM!!!

Brzmi zachęcająco? Chcesz wiedzieć więcej?


Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Kierowców tel. (22) 572 81 40, 42 w godz. 7:00-15:00.

 

Nam możesz zaufać!